Ми в соціальних мережах:
clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будинок із СІП панелей за канадською технологією

 

Адреса: с.Пришивальня

 

Площа: 100 м кв

 
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 1
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 2
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 3
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 4
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 5
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 6
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 7
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 8
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 9
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 10
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 11
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 12
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 13
Будинок із СІП панелей за канадською технологією 14

Типовий проект канадського будинку на 100 м2

Представлений будинок із сіп панелей за канадською технологією площею 100 м2 виконаний за типовим проектом. Це двоповерхова будівля в с. Пришивальня (Фастівський район Київської області) з невеликою верандою, що прикриває вхідні двері - в оригінальному варіанті. На першому поверсі розташовуються приміщення під вітальню, санвузол, комори і кухонний простір. На другому - під спальні кімнати, ванну і туалет.

 

Особливості конструкції

 

Зведення даного об'єкту за канадською технологією включає в себе встановлення будівлі на полегшений фундамент стрічкового типу. Каркасні будинки дуже теплі, стійкі до погодних умов. Будівництво канадських будинків вимагає облаштування даху похилого виду для того, щоб сніг або інші опади не скупчувалися, не заподіяли шкоди черепиці. Для даного проекту завжди за основу були взяті сіп панелі (Київ) від українського виробника.

Будова двоповерхова, зовнішньої обробки не потрібно. На стрічкову основу були встановлені підлогові плити, змонтовані несучі панелі (стіни і перегородки), зроблено покрівлю, потім вироблено облаштування віконних і дверних прорізів, додатково зібрано стандартний ганок. Внутрішнє оздоблення досить просте - стіни обклеєні шпалерами, для кожної з кімнат обраний свій стиль. Простір санвузла оброблено керамічною плиткою.

Бригада майстрів за короткий період зібрала каркасний будинок. Ціна за надані послуги залежала від розмірів і складності споруди - в даному випадку це був типовий проект, який обійшовся замовнику цілком бюджетно. Електропроводка, каналізація, інші комунікаційні роботи виконувалися паралельно при складанні каркаса і монтажі панелей. Важливо знати - на представлений будинок із сіп панелей, ціна невисока і цілком підійде навіть під економічний бюджет.

Готовий канадський будинок Замовник отримав вже через пару місяців. Роботи зі зведення почалися взимку, а навесні він був повністю готовий до заселення та подальшого проживання.

Сіп панелі - це матеріал високої якості, з масою поліпшених характеристик і переваг. Крім енергозбереження та стійкості до зовнішніх чинників виділяють загальну вартість проекту. На каркасні будинки ціна на порядок нижче в порівнянні з витратами на стандартний кам'яний або цегляний будинок, як в наведеному випадку. На пропонований будинок із сіп панелей ціна буде, як мінімум, в два рази менше.

 
 
Потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(067) 919-42-83
(098) 158-27-06
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися