Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будинок - смт. Баришівка

Адрес: смт. Баришівка.

 

Площа: -.

 
Будинок - смт. Баришівка 1
Будинок - смт. Баришівка 2
Будинок - смт. Баришівка 3
Будинок - смт. Баришівка 4
Будинок - смт. Баришівка 5
Будинок - смт. Баришівка 6

Свіжий, чудовий, сучасний і просторий будинок для своєї родини, з драбиною на другий поверх до спалень - як в зарубіжних фільмах. Зітхаєте, розуміючи, що це не про вас? А ось сім'я з смт. Баришівка цілком змогла собі дозволити саме такий каркасний будинок. Це стало можливим, коли сім'я звернула увагу на СІП панелі, які дуже популярні останнім часом. Мало того, що на СІП панелі ціна нижче, ніж на інші матеріали, що використовуютсья, дім із СІП панелей може виникнути на порожньому місці, як в казці, всього за кілька місяців!

Для будівництва цієї споруди був закладений стрічковий фундамент - такі основи спокійно витримують досить легкі канадські будинки, які не дають тріщин і не перекошуються.

Обраний проект передбачає величезні панорамні вікна, що вимагає серйозного утеплення. Будівництво канадських будинків ведеться за каркасною та безкаркасною технологією.

Безкаркасні - це коли в якості каркаса виступають ті ж панелі з усіма утеплювачами, але більш вузькі. Це дозволяє герметично з'єднувати деталі і отримати теплий економний будинок, навіть якщо його вікна величезні. Саме така технологія була використана при зведенні цього будинку.

Герметичність - основна перевага, яку ви отримаєте, вибравши будівництво за канадською технологією. Ви відчуєте це, коли почнете отримувати платіжки за газ. Витрати на опалення будуть набагато нижчими!

Як отримати такий, як на фото, дім із СІП панелей? Дивіться в каталозі будівель з СИП панелей під ключ та вибирайте варіант, який вам подобається На будь-які канадські будинки ціна вас приємно здивує.

 
 
Бажаєте запитасится
чи потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(067) 919-42-83
(098) 158-27-06
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися