Ми в соціальних мережах:
clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будинок за канадською технологією з сіп панелей

Адреса: Броварський р-н, с. Княжичі.
 

Площа: 347 м кв.

 
Будинок за канадською технологією з сіп панелей 1
Будинок за канадською технологією з сіп панелей 2
Будинок за канадською технологією з сіп панелей 3
Будинок за канадською технологією з сіп панелей 4

Хочете отримати абсолютно шикарний маєток з усіма ознаками розкоші? Величезні вікна в два поверхи, просторий хол, балкон з видом на власний басейн. Все це чудо в цілих 347 м кв. Якби не СІП панелі, навряд чи така розкіш була б доступна звичайним людям, але зараз це реально для звичайної сім'ї, яка вирішила будуватися. Цей канадський будинок можна побачити в с. Княжичі Броварського району.

Під будинок закладено міцний стрічковий фундамент, який витримає будь-яку споруду з будь-якого матеріалу. Для підлоги використані високоякісні сухі бруси, просочені захистом від пожежі, гризунів і будь-яких шкідників. Вся підлога утеплена пароізоляційною плівкою і захищена шаром утеплювача. Вкрита листами фанери, що забезпечує її ідеальну рівність і виключає будь-які перекоси при експлуатації.

Стіни зібрані по так званій бескаркасній технології, де в якості каркаса використовуються теж СІП панелі, тільки більш вузькі. Такий будинок буде теплим і затишним, він вміє зберігати тепло. Тому будівництво за канадською технологією в багатьох країнах давно в пріоритеті.

Зовні будинок оброблений сучасними оздоблювальними матеріалами, які простоять у відмінному вигляді кілька десятків років і будуть прості в ремонті.

В Україні каркасні будинки тільки з'являються, але будинок з СІП панелей вигідніший, ніж будь-який інший, тому будівництво канадських будинків розглядається як пріоритетний в процесі вибору технології. Тим більше, що на канадський будинок Київ ціна нижче, ніж на інші типи зведення: ціна привабливіше, ніж на цегляний і шлакоблочний.

Хочете шикарний маєток - доступніше за все буде будинок із СіП панелей, такий, як на фото!

 
 
Потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(067) 919-42-83
(098) 158-27-06
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися