Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Надбудова з прибудовою СІП панелі

 Адреса: м. Біла Церква

 Площа:  100 м кв

 
Надбудова з прибудовою СІП панелі 1
Надбудова з прибудовою СІП панелі 2
Надбудова з прибудовою СІП панелі 3
Надбудова з прибудовою СІП панелі 4
Надбудова з прибудовою СІП панелі 5

Як зробити зі звичайного житла сучасне і шикарне, якщо будинок вже є і якщо цікавлять СІП панелі і будівництво з них? За популярністю технології СІП панелі Київ б'є рекорди: у столиці й області все більше і частіше зводять та планують каркасні будинки, ціна яких доступна для тих, хто зважився створити власну оселю.

Але це ще не все. Уявіть собі: будівництво за канадською технологією дозволяє не тільки створювати, а й перевтілювати звичайне житло в просторий будинок із СІП панелей новітнього зразка.

Ось відмінна ілюстрація сказаного: будинок із СІП панелей метражем 100 м.кв. отримали мешканці Білої Церкви. Вони виконали надбудову, яка перетворила стару споруду в канадський будинок з сучасними вікнами і привабливим силуетом. Можна не сумніватися - це найпривабливіший будинок на вулиці.

Надбудова виконана з якісних СІП панелей за безкаркасною технологією: каркасом служать більш вузькі панелі, що подвійно захищають будинок від холоду. На другому поверсі вдалося створити просторі кімнати з панорамними вікнами, які будуть при цьому і теплими, і економними за видатками на опалення. Як і всі каркасні будинки, надбудова всередині дозволяє вибирати будь-яку обробку. Ідеально рівні стіни розширюють можливості.

Тепер ви знаєте: на будинок із СІП панелей ціна доступна, при цьому можна побудувати будинок не з нуля, а переробити існуючий. Вам не потрібно купувати ділянку, просто перетворюйте те, що є, в нове!

 
 
Бажаєте запитасится
чи потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(067) 919-42-83
(098) 158-27-06
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися