Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будівництво каркасних бань та саун. Лазня з сіп sip панелей

 

Бані та сауни banyaПереваги бані та сауни з СІП-панелей:

 

 • Вартість в рази дешевше.
   
 • Високий рівень міцності при навантаженні.
   
 • Довгий термін експлуатації.
   
 • Обслуговування дешевше від традиційних.
   
 • Проста в будівництві конструкція. 

Чому ми?

 

 • Доступні ціни.
   
 • Висока якість будівництва.
   
 • Застосування універсальних панелей.
   
 • Оперативне виконання проектів.
   
 • Будівництво об'єктів будь-якої складності.

 

Бані та сауни all_table_block_l_ua
 
Показати ціни
 

Ціни на коплектації представлені для ознайомлення. Точна вартість вираховується під конкретний проект.

Бані та сауни %D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82%202023

 

 

Приклад наших проектів


Бані та сауни 139Бані та сауни 141Бані та сауни 65Бані та сауни 151Бані та сауни 206Бані та сауни 80


  

 
Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
 
 
 
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Баня і сауна - мрія шанувальників здорового способу життя, здійснити яку реально при обмеженому бюджеті в стислі терміни. Канадська технологія будівництва завоювала визнання в регіонах з різними кліматичними умовами, результат пройшов випробування часом, характеристики конструкцій залишаються незмінними протягом кількох десятиліть. 
 

Переваги Бані   з СІП панелей


Доступна каркасна баня під ключ завдяки залученню новітніх технологій, що дозволяють істотно знизити витрати в процесі виробництва. Незначна вага сіп панелей виключає необхідність підготовки капітального фундаменту, забезпечена економія часу і грошей. "Зростає" каркасна лазня ціна якої залежить від площі, на очах, практичний досвід професіоналів дозволяє працювати з унікальною швидкістю.

Кліматичні умови і час року не мають значення, баня з сіп панелей стійка до впливу вологи, використовувані матеріали не деформуються в результаті зміни температурних режимів. 
 

Канадська технологія
 

Характеризуються бані за канадською технологією низьким рівнем теплопровідності, за умови виконання робіт кваліфікованими майстрами. Фахівці компанії досконало володіють канадської технологією, гарантують бездоганну якість конструкції. 

В умовах підвищеної вологості лазні та сауни з sip панелей залишаються незмінними, в процесі виробництва матеріали піддаються спеціальній обробці, що забезпечує захист від гниття і цвілі.
 

Бані та сауни Stroim-banyu-iz-penoblokov

 

Пожежобезпека - вагомий аргумент, що забезпечує стабільний попит на каркасні сауни, СІП панелі стійкі до загоряння, при впливі вогню не виділяю шкідливих речовин.

Ефективний спосіб релаксації - сауна з сіп панелей, стіни захищають від шуму, дозволяють насолодитися безтурботним відпочинком.
 

Сауна з сендвіч плит під ключ


Компанія завоювала бездоганну репутацію, сауна з сендвіч панелей на вашій ділянці стане джерелом здоров'я для всієї родини. Співробітники працюють за попередньо розробленим планом: після попереднього вивчення основи, узгодження вартості із замовником негайно приступають до будівництва. 

Доступна вартість доставки матеріалів на об'єкт забезпечена відсутністю необхідності залучення спеціальної техніки, навантаження-розвантаження здійснюють будівельники. Якісні osb плити роблять позитивний вплив на самопочуття, екологічність підтверджено лабораторними дослідженнями. 

Характеризується лазня з сендвіч панелей високим рівнем міцності, конструкції з осб пройшли випробування в різних кліматичних умовах, ціна порівняно з аналогами незначна. 

Найбільш затребуваним методом сучасного будівництва визнана канадська технологія, конкурентоспроможна ціна матеріалів і послуг дозволяє створювати комфортні умови проживання при обмежених матеріальних можливостях, не відкладати будівництво. Фахівці компанії запропонують знайомство з готовими проектами, допоможуть підібрати варіант, відповідний специфічним особливостям ділянки.

Перевага співпраці з компанією полягає в консультативному супроводі всіх етапів будівництва.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися