Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будівництво прибудови та надбудови з СІП-панелей

 

Прибудови та Надбудови pristroyka-iz-sip-paneleyПереваги прибудови з СІП-панелі:

 

 • Вартість в рази дешевше за цегляну.
   
 • Висока рівень міцності при навантаженні.
   
 • Довгий термін експлуатації.
   
 • Обслуговування дешевше від традиційних.
   
 • Проста в будівництві конструкція. 

Чому ми?

 

 • Доступні ціни.
   
 • Висока якість будівництва.
   
 • Застосування універсальних панелей.
   
 • Оперативне виконання проектів.
   
 • Будівництво об'єктів будь-якої складності.

 

Прибудови та Надбудови all_table_block_l_ua
 
Показати ціни
 

Ціни на коплектації представлені для ознайомлення. Точна вартість вираховується під конкретний проект.

Прибудови та Надбудови %D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82%202023

 

 

Приклад наших проектів


Прибудови та Надбудови 190Прибудови та Надбудови 255Прибудови та Надбудови 260Прибудови та Надбудови 310Прибудови та Надбудови 320Прибудови та Надбудови 78


  

 
Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
 
 
 
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Будівельні технології знаходяться в постійному процесі розвитку і вдосконалення. Враховуючи вимоги ринку на зміну громіздким довгобудам з'являються сучасні способи швидкого зведення будівель і споруд. Каркасно-панельні будинки за канадською методикою успішно завойовують переваги споживачів і активно поширюються у вітчизняній і зарубіжній практиці забудови. Використання сіп панелей дозволяє здійснити будівництво надійних і довговічних об'єктів під ключ і перетворити будь-яку нерухомість, реконструюючи її за європейським зразком.
 

Вигідне рішення - каркасна надбудова
 

Каркасна прибудова до будинку, не відрізняється новизною може зовсім змінити його вигляд на сучасний і істотно збільшити площу. Крім того, будівництво з осб плит, застосовуються в даній технології, значно зменшує втрати тепла і сприяє економії енергоресурсів. Cендвіч конструкція складається з декількох пресованих дерев'яних панелей з особливим методом укладання тріски, виготовлених на передовому устаткуванні. Між ними знаходиться шар пінополістиролу виконує функцію утеплювача. Наша компанія віддає перевагу перевіреному європейській якості панелей OSB-3.
 

Застосування подібних (osb) плит в якості будівельного матеріалу обумовлено ефективними експлуатаційними показниками:
 

 • висока міцність;
 • вологонепроникність і стійкість до коливань температур;
 • простота монтажних робіт;
 • екологічність.

   

Прибудови та Надбудови pristroyka-karkasnaya-sip-panel

 

Безперечні переваги прибудови з ОСБ плит
 

Здійснити бажану реконструкцію можна в будь-який період року в стислі терміни, оскільки усадка абсолютно відсутня. Внутрішні роботи можуть проводитися безпосередньо після зведення. Стіни не потребують вирівнюванні через чітку геометрії конструкцій і підлягають будь-якому виду зовнішньої і внутрішньої обробки. Крім того, надбудова з сендвіч-панелей (плит) завдяки відсутності великої товщини матеріалу дозволить вивільнити максимум корисного простору приміщення.

Прибудова до будинку за канадською технологією має меншу вартість у порівнянні з іншими методами зв'язку з високою швидкістю будівництва, простий збірки без залучення дорогої техніки. Підсумкова ціна сповна окупається відмінною якістю і довговічністю споруди.
 

Професійний підхід «під ключ»
 

Надбудова з сіп панелей буде повністю відповідати технології та відрізнятися своїми перевагами тільки при співробітництві з авторитетним виробником і забудовником. Наша компанія має всі необхідні сертифікати відповідності продукції високому рівню, а також значний досвід будівництва. 

У залежності від призначення прибудова з sip панелей може бути виконана з плит різної товщини під замовлення. Ціна на індивідуальні проекти залежить від архітектурної складності, наявності можливої комбінації будівельних матеріалів. При бажанні замовника каркасна надбудова може бути реалізована самостійно з використанням наших готових до монтажу комплектів. 

Надбудова з сендвіч-панелей (плит) від компанії «СИПбуд» відрізняється незмінною якістю і надійністю, що дає можливість надавати гарантію терміном порядку 10 років. Виготовлена в заводських умовах каркасна прибудова, ціна якої обумовлена притаманними експлуатаційними характеристиками, прослужить довгий час без втрати первинних властивостей.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися