Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будівництво каркасних СТО та автомийок

 

СТО та Автомийки karkasnue_sto_avtomoykiПереваги СТО та автомийок з СІП-панелей:

 

 • Вартість в рази дешевше за цегляний.
   
 • Високий рівень міцності при навантаженні.
   
 • Довгий термін експлуатації.
   
 • Обслуговування дешевше від традиційних.
   
 • Проста в будівництві конструкція. 

Чому ми?

 

 • Доступні ціни.
   
 • Висока якість будівництва.
   
 • Застосування універсальних панелей.
   
 • Оперативне виконання проектів.
   
 • Будівництво об'єктів будь-якої складності.

 

СТО та Автомийки all_table_block_l_ua
 
Показати ціни
 

Ціни на коплектації представлені для ознайомлення. Точна вартість вираховується під конкретний проект.

СТО та Автомийки %D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82%202023

 

 

Приклад наших проектів


СТО та Автомийки 294СТО та Автомийки 309СТО та Автомийки 31СТО та Автомийки 368СТО та Автомийки 59СТО та Автомийки 80


  

 
Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
 
 
 
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Все частіше сьогодні здійснюють будівництво автомийки та сто з сендвіч панелей, а завдяки мобільності конструкцій, сто з сіп панелей можуть монтуватися і перевозитися на підготовлене місце у вже готовому вигляді. За канадською технологією каркасна автомийка зводиться з використанням теплоізолюючих панелей, що складаються з двох шарів деревної плити, між якими знаходиться теплоізоляційний матеріал (пінополістерол).
 

Сто з сіп панелей - краще рішення 


У таких випадках автомийки з осб плити встановлюються на вже підготовлених майданчиках, де проводяться тільки роботи, пов'язані з вирівнюванням майданчика та організацією під'їзних шляхів. При цьому про електропостачання та водопостачанні можна не турбуватися, оскільки перевага автономних мийних станцій в тому, що вони легко переміщуються з одного місця на інше без необхідності підключення до центрального водопостачання та електромереж. Мобільна станція техобслуговування з osb плит будується з легких і міцних панелей вручну, без застосування спец техніки, не вимагає зведення складного фундаменту. 

 

СТО та Автомийки sto_avtomoyki_iz_sip_paneli


 

Як будується автомийка з сіп панелей 


Будується автомийка з сіп панелей протягом усього декількох тижнів. Завдяки sip панелям, ціна яких відповідає їх якості, виходять рівні зовнішні, а також внутрішні поверхні стін і даху, які утеплені пінополістиролом, це дозволяє відразу ж починати обробку поверхонь. Будівництво СТО під ключ обійдеться дешевше, економія виходить за рахунок більш дешевих будівельних робіт. При цьому, у кілька разів менше буде і вартість опалення СТО та автомийки з осб плит в зимовий час, та й влітку їх стіни майже не нагріваються. Каркасні СТО та автомийки, побудовані за канадською технологією, легко монтуються під ключ, а також розбираються, це дозволяє їх швидко демонтувати і переносити на інше місце. При необхідності, каркасна автомийка може бути швидко повністю демонтована (знесена).

 

Де замовити автомийку з сендвіч панелей


Наша компанія займається проектуванням, виробництвом і спорудою автосалонів, автомийок і СТО з використанням sip панель під ключ. При будівництві станцій техобслуговування та автомийок з сендвіч панелей, ми можемо виконувати функції генерального підрядника, а канадська технологія дозволить нам виконати всі будівельні роботи, вартість яких буде в рази нижче. При будівництві СТО та автомийок під ключ, ми використовуємо сучасні будівельні матеріали, частіше канадських виробників. Ми використовуємо сіп панелі, ціна яких оптимальна, вони виконують несучу функцію, а також є тепло- і звуко- ізоляторами. 

Компанія "СИПбуд": при будівництві каркасних автомийок і сто, керується такими принципами: компактність, якісне і ефективне утеплення, низька вартість робіт. Наші фахівці готові реалізувати навіть самий складний проект замовника, надати попередню кошторис, а ціна наших робіт Вас приємно здивує. Ми можемо також запропонувати замовникам готові проекти СТО та автомийок з сіп панелей. Всі роботи з проектування та будівництва об'єктів будь-якої складності ми проведемо в максимально короткі терміни, використавши для цього сип панелі канадського виробництва та інші вітчизняні екологічно чисті матеріали.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися