Ми в соціальних мережах:
facebook-group

sipbudbc@gmail.com

clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будинок з сіп, sip панелей під ключ, канадський будинок

 

Будинки doma_sipПереваги будинку з СІП-панелей:

 

 • Вартість в рази дешевше за цегляний.
   
 • Висока рівень міцності при навантаженні.
   
 • Довгий термін експлуатації будинку.
   
 • Обслуговування будинку дешевше від традиційних.
   
 • Проста в будівництві конструкція. 

Чому ми?

 

 • Доступні ціни.
   
 • Висока якість будівництва.
   
 • Застосування універсальних панелей.
   
 • Оперативне виконання проектів.
   
 • Будівництво об'єктів будь-якої складності.

 

Будинки all_table_block_l_ua
 
Показати ціни
 

Ціни на коплектації представлені для ознайомлення. Точна вартість вираховується під конкретний проект.

Будинки %D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82%202023

 

 

Приклад наших проектів


Будинки 281Будинки 309Будинки 31Будинки 368Будинки 59Будинки 80


  

 
Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
 
 
 
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Будинки за канадською технологією з СІП-панелей
 

Як правило, придбавши земельну ділянку, його власникам хочеться в стислі терміни побудувати будинок, відповідний їх уявленням про комфорт. Однак, зведення будинку з цегли або дерева – процес досить тривалий і дорогий. Що ж можна зробити, щоб в короткі терміни отримати сучасний будинок, що задовільняє всім потребам його господарів? &Nbsp; Каркасний будинок за канадською технологією.

Найбільш вдалим вирішенням цього питання, на наш погляд, є будівництво будинків з SIP панелей, отримавших другу назву – канадський будинок. 

Виникла в Канаді, технологія будівництва заснована на використанні структурно-ізольованих панелей, що складаються з двох орієнтовано-стружкових плит і розміщенному між ними шару пінополістиролу, що виконує, в числі іншого, функцію теплоізоляції. 
 

Ціна сендвіч будинку з osb (осб)
 

Завдяки тому, що панелі надходять на будмайданчик вже готовими, вони легко монтуються, що, як показав наш досвід, забезпечує найкращі показники співвідношення термінів і якості будівництва.
Технічні характеристики сіп панелей дозволяють побудованому з них будівлі відповідати всім вимогам, що пред'являються до житлових будинків у питаннях пожежної безпеки, шумоізоляції, теплоізоляції, екологічним вимогам та іншим нормам СНІП і СанПін.

Швидкомонтовані канадські будинки, вартість яких значно нижче вартості будинків з традиційних матеріалів, будуть вигідним варіантом у випадку, коли фінансові можливості власників ділянки обмежені.
 

Будинки dom-kanadskaya-tehnologiya

 

Плюси будівництва каркасного будинку
 

 1. Швидкість збірки. Технологія будівництва дозволяє збирати будинки з сіп панелей як конструктор в найкоротші терміни. Відсутня необхідність чекати усадки будинку для його подальшої обробки, як, наприклад, при будівництві дерев'яних будинків.
   
 2. Практичність і естетичність. Використання сіп панелей дає можливість реалізувати практично будь-які побажання замовника, що стосуються планування внутрішніх приміщень, а також дозволяє виконати зовнішню і внутрішню обробку будинку з використанням будь-яких матеріалів за бажанням його власників.
   
 3. Один матеріал виконує функції декількох. Сіп панелі – це одночасно несуча конструкція, а також звукоізоляційний і теплоізоляційний матеріали.
   
 4. Економічна вигода. Не потрібно купувати велику кількість будматеріалів, і виконувати додаткові роботи з утеплення, щоб побудувати каркасні будинки. Ціна будівництва сендвіч будинку значно знижується завдяки мінімізації витрат як на будматеріали, так і на оплату робіт.
   
 5. Економічність в експлуатації. Енергозберігаючі властивості матеріалу дозволяють скоротити витрати на опалення будинку, що особливо актуально протягом холодного сезону.
   
 6. Екологічна чистота. ОСП плит, а також пінополістирол, є складовими частинами сіп панелей, не містять шкідливих для здоров'я речовин, завдяки чому будинок з osb (осб) підходить для проживання людей з будь-яким станом здоров'я.
   

Багатий досвід будівництва подібних будинків дозволяє майстрам нашої компанії в найкоротші терміни звестикаркасний будинок під ключ.Співпрацюючи з нами, майбутній власник будинку уникне не тільки тимчасових витрат на пошук відповідного проекту, закупівлю будматеріалів та контроль якості виконуваних робіт, а й отримає побудований з урахуванням усіх його побажань якісний будинок з сендвіч панелей, ціна якого приємно здивує замовника.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися