Ми в соціальних мережах:
clear-image
Написати нам
 • Виготовлення будинків
  за канадською технологією

  від150 $
  за 1 м²

  tag
  Заявка на розрахунок:


  Розрахувати
  Заявка на розрахунок:
  Розрахувати

Будівництво каркасних магазинів і торгових центрів

 

Магазини та торгові центри torgovyj-centr_iz_sippaneliПереваги магазину ТЦ з СІП-панелей:

 

 • Вартість в рази дешевше.
   
 • Високий рівень міцності при навантаженні.
   
 • Довгий термін експлуатації.
   
 • Обслуговування   дешевше від традиційних.
   
 • Проста в будівництві конструкція. 

Чому ми?

 

 • Доступні ціни.
   
 • Висока якість будівництва.
   
 • Застосування універсальних панелей.
   
 • Оперативне виконання проектів.
   
 • Будівництво об'єктів будь-якої складності.

 

Магазини та торгові центри all_table_block_l_ua
 
Показати ціни
 

Ціни на коплектації представлені для ознайомлення. Точна вартість вираховується під конкретний проект.

Магазини та торгові центри %D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82%202023

 

 

Приклад наших проектів


Магазини та торгові центри 184Магазини та торгові центри 309Магазини та торгові центри 311Магазини та торгові центри 361Магазини та торгові центри 362Магазини та торгові центри 80


  

 
Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
 
 
 
 
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Розвиток малого та середнього бізнесу призвело до збільшення попиту на площі в торгових центрах і на будівництво магазинів. Крім вигідного місця, величезну роль при виборі відіграє сама будівля. Так як від якості його споруди безпосередньо залежать витрати на енергоносії, що важливо для підприємців. Замовник і забудовник зацікавлений у стислих термінах зведення таких будівель під ключ, так як при затягуванні будівництва є величезні ризики втратити потенційних покупців або орендарів площ. Крім того, нерідко торговий павільйон використовується тільки в певний сезон, і зводити капітальну будівлю не вигідно, та й не завжди можливо.
 

Побудувати магазин з SIP панелі
 

Технологія будівництва, яка добре відома в Канаді, дозволяє зводити будівлі без створення потужного фундаменту, тому ціна буде нижчою. Крім того, каркасні магазини з   SIP панелей прекрасно утримують тепло взимку і прохолоду всередині приміщень влітку. Завдяки деревно-стружкових панелям, між якими поміщений пінополістирол досягається максимальна теплоізоляція при зовсім невеликому навантаженні на фундамент. Тому магазин з сіп панелей може будуватися там, де повномасштабні роботи по зведенню потужного підстави неможливі. Міцність osb-плит дозволяє частини каркаса легко і надійно скріпити між собою. Будинки з цього матеріалу витримують землетруси і ураганний вітер, томукаркасний магазин, ціна споруди якого буде невисокою, зможе прослужити дуже довго.

SIP панелі дозволяють працювати при будь-якій погоді, що важливо для термінів будівництва. Звести каркасний магазин під ключ за допомогою цього будматеріалу, наша компанія може за 2-3 місяці.
 

Переваги застосування osb-панелей
 

 • Матеріал безпечний для здоров'я людини
 • Завдяки спеціальним просоченням деревні плити не схильні до гниття.
 • Пожежостійкі.
 • Вологовідштовхувальні.
 • Легкі.
   


Магазини та торгові центри magazinu-nc-karkas-sip-panel

 

Використання osb-панелей значно здешевлює виробництво будматеріалу, тому ціна будівництва невелика. Експлуатувати каркасний кіоск з osb-плитможна в будь-який час року. Що також важливо для власників, оскільки дозволяє здавати його в оренду або почати використовувати магазини з сендвіч панелей постійно. Якщо в приміщенні не передбачено опалення, то комфортної температури легко домогтися за допомогою звичайного побутового обігрівача.

Osb-плити обрамляючи пінополістирол, створюють унікальний будматеріал якості, який вже перевірені роками експлуатації. Наші фахівці досконально вивчили особливості конструкцій і можуть побудувати магазин з sip панелей під ключ будь-якої складності.
Торгові центри з sip панелей забезпечать комфорт для працівників і відвідувачів. 
 

Де замовити будівництво торгового павільйону?
 

Замовляючи у нас каркасний торговий центр, ви отримаєте сучасну будівлю, що відповідає найвищим вимогам. Його експлуатація завдяки ліквідації тепловтрат буде дуже вигідною. Тому торгові центри з sip панелей стають все більш затребуваними. При правильному поєднанні технологій і матеріалів, вартість будівництва буде невисокою і дозволить звести кілька поверхів, що збільшить торгову площу. Під час будівництва ТЦ з сіп панелей під ключ, проводяться всі комунікації, і застосовується обробка відповідна усім технічним вимогам для таких приміщень.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380
Чекаю дзвінкаВідправити
Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Зареєструватися